Modele mbremjesh

B Fustane me Qera Anja adresa: Tirane, babrru Rruga demokracia ose Rruga qe te con te kafja e rremes Pran karburant kastratit. Nr tel 0685563685. What`s App 0685563685… B Fustane me Qera notre boutique en ligne 👗 porosisni en ligne 🙌🏻… B shes 4 kuaj druri AHU spesori 3 cm shume te forte me lekundje. ideale per ATA qe Kane lokale par femije qe kerkojme te thothin klientele familjare te Lyer me Boje ekologjike. … #kumrijemisirajçitaku #kçdress #hijabstyle #hijabdresses #hijabfashion B Fustane me Qera frea_official Rruga Hoxha Tahsim, 50 m MBI bar Oslo, perballe me Kafe mon cheri, 1001 Tirana, Albanie… B Dekor i sfondit kryesor 60 000 Lek Dekor i salles 60 000 Lek Dekor i pritjes 60 000 Lek dekoi i celebrimit 60 000 Lek oferta 4/1 i gjithe dekori i ambienteve me cmimin me te mire #150, 000 #lek #dasem #ditelindje #festa #fejesa # Bankete dhe shume e shume te Tjera. Ju mirepresim ne zyren ton… B E&l _ Official Tirane, Albanie World Wide Shipping 0696392421 (whatsap) adresa: Porcelan, Rruga Marie Kraja…

B ajna mariage: Rruga Ali shefqeti, shkozè-Tirane (ISH UZINA e autotraktoreve/Pran News24) CEL. : + 355 673966051… https://www.facebook.com/KumrijeCitakuFashionDesigner/B Fustane me Qera Fustane me Qera ose shitje!!! punime të cilësisë së parë dhe fait à la main…. B mode or 🌍👗adresa: Astir, Rruga “Aleksandri i madh”, pranë Market JATA, Tiranë. orari 09:30-21:00 nga e hëna në të dielë👗🌎… B WhatsApp 0696839117 ndodhemi në laprakë, Tiranë. Rruga: Ibrahim pashë bushatlliu në Krah të majtë të Gjykates administrative dhe afër spitalit të Traumes (ushtarak)… B Krijojme buqeta dhe kompozime me Lule natyrale te llojeve te ndryshme. livraison 24h… https://m.Facebook.com/…/a.2018612091692…/2085915834962483/… B Fustane me Qera 💃🏻 “fustane me Qera” 💃🏻 10:00-20:00 Hena-diele 📲 + 355 69 213 6087 ADR: 100 Metra nga Ura e nisherakut dhe “UET” (perballe) ngjitur me Lule Mansaku… B Taverna klajren, restoranti me i ri ne Tirane i Cili Merret me organizime festash te ndryshme Duke ofruar nje ushqim cilesor dhe argetim pafund.

muzike Live, DJ, karaoké, dhe surpriza PA fonds per ta Bere diten tuaj te paharrueshme. parimi Jone eshte buzeqeshja juaj! na kontaktoni per rezervime ne… B Perla collection robes 👗 fustane me Qera dhe shitje te ardhur nga 🇺🇸. 💃🏻RRG. “Elez ISUFI”, te Ura e institutit, 200M Poshte karburant dakut, Rruga per paskuqan. 📞 0686240170… B Rezervo dekorin e dasmes tende Duke filluar nga 60 000 Lek. rezervime te Herme me CMIME speciale. … B Fustane me Qera Kristi ✂ 👗🎀 adressa: UNAZA e re perballë karburant kastratit Tél: 069 399 6934 @atelie_kristi orari: 09:00-18:00… B Ju ftojme te perzgjidhni viseur dekoret me te bukura per Festen tuaj. nisine nga 20 000 Lek de cmimet.

larmishmeri zgjedhje, STAF i mire organizuar, ndricim Profesional, korrektesi dhe orientim per eventin. rezervo Daten tende te Festes. eksperienca Jone 10 vjecare na ka dhene besimin perte QENE te sigu… B Fustane me Qera adresa: “sheshit Wilson” Tek Rreth Rrotullimi ne BRI te Albtelecom dhe dekordes orari 🕧: nga e Hena ne te shtune 10:00-20:00 Nr.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.